Elektroměry

Lenka Suchánková2.2.2013So1:58
Výměna elektroměrů

Při zápisu stavu svého elektroměru dne 1. 2. 2013 jsem v místnosti s elektroměry našla otevřené VŠECHNY skříńky (ve spodní i horní řadě). Navíc místnost s elektroměry nebyla zamčená. Při hledání důvodu otevření jsem objevila, že všechny staré elektroměry jsou vyměněné za nové. Nějak jsem si nevšimla ani zde na vrumo, ani dole ve skříňce oznámení výměny, dále mne velice zaráží, že ten, kdo elektroměry měnil, ponechal absolutně VŠE odemčené – včetně dveří do místnosti. Může se k tomu prosím někdo vyjádřit?

Komentáře

1 | Vita | 2.2.2013So17:37

Elektroměry jsou záležitostí vlastníků a dodavatele el. energií.Ti vlastníci ,kterým byl vyměněn elměr by o takovém kroku měli být informováni dodavatelem.SVJ s tímto nemá nic společného a ani nemůže do těchto vztahů vstupovat.Klíč od dveří k elměrům má každý vlastník čili i uzamčení tohoto prostoru by neměl být problém.
Jakékoli stížnosti v této záležitosti tedy směřujte na dodavatele.

Kubásek

reagovat

2 | Hokrova @ | 9.8.2022Út22:50

Pernamentne svitici svetlo

Dobry den,
jiz nekolik dnu a noci sviti na schodisti v 5.patre svetlo. V dnesni dobe bych to slusne nazvala " mrhanim penez vlastniku na Uzbecke"!
Prosim o urychlenou opravu. Tahle situace se opakuje. Vtedy oprava trvala pul roku. Doufam, ze nyni to bude drive a jiz se to nebude opakovat.
Dekuji.

reagovat

3 | Vladimír Zasadil | 10.8.2022St18:00

Permanentne svitici svetlo

Dekujeme za upozorneni, pani Hokrova. Nazvala jste to opravdu slusne. Když jsme si to precetli, hned jsme všichni bezeli.
A je to opravené. Ne jako vtedy.
Ale nevím, zda to vydrzí. Čidlo je poškozené, nekdo se v tom hrabal.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.